Menu Close

Hakkımızda

Gaziantep merkezli olarak yurt içi ve yurt dışında da faaliyetini sürdüren (Gaziantep Spor Kulübü Derneği) Asya Spor Kulübü 2021 yılında özellikle Antep Bölgesi’nden milli takımlara sporcu çıkarma amacıyla kurulmuştur.

Futbolun daha geniş kitlelere ulaştırılmasını hedefleyen aynı zamanda gerek tribünlerde gerekse sahadaki cinsiyet ayrımının azaltılmasına yönelik çalışmalara destek veren Asya Spor, milli takımlara oyuncular kazandırarak uluslararası alanda başarı sağlamayı hedefliyor.

Kadın futbolunda fark yaratarak sporcularıyla başarılara imza atmaya hazırlanan Asya Spor Kulübü, 2021-2022 sezonunda Doğuş Gold sponsorluğuyla yeşil sahaya çıkıp “Kız çocuklarına gelinlik yerine forma giydiriyoruz” misyonuyla harekete geçiyor.

Asya Spor Kulübü, sporcularına eğitim ve öğretimi öncelik haline getirerek kişisel gelişimlerinde yardımcı olmak ve kız çocuklarını hayata daha güçlü, özgüvenli bir şekilde hazırlamak güdüsüyle hareket edecektir.

Asya Spor

AMACIMIZ

Asya Spor Kulübü, kız çocuklarının Gaziantep Bölgesi’nde spor ve beden eğitimi sağlayarak güçlü, başarılı bireyler haline getirmeyi misyon haline getirmiş bulunmaktadır.

HEDEFİMİZ

Asya Spor Kulübü, sporun her dalında başarılı bir ivme yaratarak yurt içi ve yurt dışında büyük başarılara imza atmaya hazırlanıyor. Bölgesel olarak kız çocuklarının eğitimine ve sporla birlikte güçlenmeleri için profesyonel kadrosuyla meslek kazandırmaya yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

DOĞUŞ GOLD

Altın sektöründe prestijli ve güçlü bir marka olan Doğuş Gold, Asya Spor Kulubü’ne 2021-2022 sezonu için ana sponsoru olmuştur.

Doğu ve Güneydoğu Bölgesi’nin gelişimi konusunda çalışmalarına devam eden Doğuş Gold, bölge yatırımlarını arttırmanın yanı sıra kız çocukları ve kadınlara meslek kazandırma konusunda somut adımlarına hızla devam ediyor.

“Kız çocuklarımıza gelinlik, yerine forma giydiriyoruz” misyonu ile ekonomik özgürlüklerini kazanmış, mesleğinde başarılı sporcularının hayata da 1-0 galip başlamasını hedeflemektedir.

Artık izleyici olarak kenarda değil, bizzat sahaya inerek çalışmalarını sürdüren Doğuş Gold, eğitim, meslek kazandırma konularında sosyal sorumluluk ve sponsorluklarını arttırarak ilerlemeyi sürdürecektir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Metropol Digital